Ben jij derde- of vierdejaars vmbo-leerling of havoleerling en ben je aan het oriënteren op een mbo-opleiding? Kom dan naar onze open dag!
Tijdens de Open Dag van 12 maart ben je van 18.30 uur tot 20.30 uur welkom om bij ons sfeer te komen proeven. Docenten en studenten zijn aanwezig om al jouw vragen te beantwoorden.
Op deze dag kun je diverse activiteiten, presentaties en workshops bijwonen op de hoofdlocatie van het Dulon College, Reehorsterweg 80 - in de centrale hal ’t Vooronder
en in de lokalen - zijn alle opleidingen aanwezig. Onze ambassadeurs staan klaar om je mee te nemen naar de workshops en presentaties.
Nevenlocaties: Zandlaan 29A - opleiding Defensie; Topsporthal - Opleiding Sport & Bewegen.
Wil je meer weten over de school en studeren aan het mbo? Kom dan naar één van de algemene voorlichtingen. Hier krijg je antwoord op vragen als:
• Hoe kies je de juiste opleiding?
• Welke opleidingen zijn er allemaal?
• Wat kost een opleiding?
• Hoe bereid je je voor?
• Wat mag je verwachten?
Daarnaast zijn er voorlichtingen van de opleidingen zelf.
Weet je nog niet (precies) welke opleiding je kiest? Ga dan in gesprek met een van de medewerkers van studentenondersteuning. Hier krijg je tips en vragen die je helpen om een betere keuze te kunnen maken. De medewerkers van studentenondersteuning zijn te vinden bij de centrale receptie.
We hebben ook een aantal tips voor je op een rijtje gezet.
Veiligheid (Bekijk de opleidingen)
Zorg & Welzijn (Bekijk de opleidingen)
Handel, Economie & Administratie (Bekijk de opleidingen)
Horeca, Toerisme, Recreatie & Wellness (Bekijk de opleidingen)
Entree (Bekijk de opleidingen)
Vavo (meer informatie)
Defensie (Bekijk de opleidingen)
Sport & Bewegen (Bekijk de opleidingen)
Handel, Economie & Administratie (Bekijk de opleidingen)
Zorg & Welzijn (Bekijk de opleidingen)