Dit schooljaar staat er iets bijzonders te gebeuren op Dulon College: voor het eerst werken studenten en docenten samen aan een eigen musicalproductie. Achter de schermen wordt al maanden hard gewerkt en inmiddels zijn de wekelijkse repetities in volle gang. Niet alleen de toneelspelers oefenen intensief, ook het ensemble en de liveband repeteren iedere week om straks een indrukwekkende voorstelling neer te zetten.
donderdag 7 mei 2026
Dulon College brengt voor het eerst eigen musical op de planken
De musical brengt studenten van verschillende opleidingen en niveaus samen. Op én achter het podium werken zij samen aan decor, muziek, kostuums, grime, marketing, fotografie en natuurlijk het toneelspel. Wat begint als een groep losse studenten, groeit uit tot één hecht team waarin talenten samenkomen.
Vals de musical
Dit jaar wordt de musical Vals opgevoerd. In het verhaal komt de nieuwe leraar Cléo Bonfooi te werken op een internaat voor hopeloze kinderen. Al snel ontdekt ze dat directeur Rachin een harde en straffende aanpak gebruikt, waardoor de leerlingen alleen maar opstandiger worden. Cléo kiest voor een andere weg: met muziek en zang probeert zij het vertrouwen en de talenten van de kinderen naar boven te halen. De musical laat zien hoe belangrijk vertrouwen, samenwerking en creativiteit kunnen zijn.
cast en crew
Studenten van Dulon College, Technova College en Astrum College vormen samen de cast en crew van deze productie. Daarbij krijgen zij begeleiding van professionele zang-, band- en theaterdocenten.
voorbereidingen en tickets
Iedere donderdagmiddag wordt er gerepeteerd op Dulon College. De energie en betrokkenheid zijn groot en de voorbereidingen voor de voorstelling zijn inmiddels in volle gang.
Op donderdag 25 juni staan onze studenten in de grote zaal van Theater Junushoff in Wageningen. Wie deze bijzondere eerste editie wil meemaken, kan kaarten bestellen via de website van Junushoff: https://www.junushoff.nl/programma/musical-vals-7pjg.