Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Fitrace Dulon van start: sportieve uitdaging voor studenten en medewerkers

Vandaag is de Fitrace Dulon gestart in de van der Knaaphal. Tijdens deze uitdagende fitness race gaan deelnemers samen met hun buddy de uitdaging aan op een spectaculair parcours. Morgen doen opnieuw studenten mee en donderdag is het de beurt aan onze medewerkers.

dinsdag 19 mei 2026

De deelnemers voeren verschillende onderdelen uit. Van roeien en burpees tot kettlebell swings en wall balls. Daarbij staan teamwork, doorzettingsvermogen en plezier centraal.

De Fitrace draait niet alleen om winnen, maar vooral om samen sporten, elkaar motiveren en grenzen verleggen. Of je nu meedoet voor de prestatie of voor de ervaring: iedereen levert een topprestatie.

Wij wensen alle deelnemers veel succes en vooral veel plezier!